Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner
Skin1004

Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Essence Toner

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Nje tonik ushqyes dhe riparues per barrieren e demtuar te lekures. I pershtatshem per lekurat e ndjeshme, redukton ndjeshmerine dhe irritimet. Forcon barrieren mbrojtese te lekures dhe I rikthen lekures shkelqimin e shendetshem. Permban fermentin e vecante te Centella Asiatica qe riparon lekuren dhe e ushqen ate.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale 

Përbërësit kryesorë

  • Centella Asiatica
  • Acid Hialuronik
  • Ceramide
  • Panthenol
  • Phytosphingosine

Shpërndaje