Skin1004 Centella Tone Brightening Cleansing Gel
Skin1004

Skin1004 Centella Tone Brightening Cleansing Gel

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Nje lares xhel shkumues qe pastron me efikasitet papastertite dhe makeupin pa e zhveshur lekuren nga lipidet e nevojshme. Permban Centella Asiatica qe qeteson lekuren dhe Madecassoside qe ofron veti ndricuese dhe anti inflamatore. Gjithashtu permban kompleksin Singren qe I jep lekures shkelqim dhe hidratim.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale 

Perberesit kryesore

  • Centella Asiatica
  • Niacinamide
  • Madecassoside
  • Panthenol
  • Ekstrakt rrushi

 


Shpërndaje