Skin1004 Centella Tone Brightening Capsule Cream
Skin1004

Skin1004 Centella Tone Brightening Capsule Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Nje krem hidratues qe I rikthen shkelqimin lekurave pa vitalitet. Njetrajteson tonin e elkures dhe hidraton thellesisht. Permban 60% Centella Asiatica qe qeteson lekuren si dhe acid hialuronik qe hidraton thellesisht. Permban acid tranexamic qe zbeh hiperpigmentimet dhe niacinamide qe kane efekt ndricues.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

 Perberesit kryesore

  • Centella Asiatica
  • Madecassoside
  • Niacinamide
  • Acid tranexamic
  • Probiotike

 


Shpërndaje