Skin1004 Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 30ml
Skin1004

Skin1004 Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 30ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,300.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Nje ampule hidratuese qe perthithet menjehere nga lekura. Ka veti njetrajtesuese per tonin e lekures dhe qetesuese per barrieren e lekures. Permban 77% Centella Asiatica, probiotike dhe Madecassoside qe qetesojne dhe hidratojne lekuren. Permban vitamin C dhe acid tranexamic qe luftojne hiperpigmentimet ne lekure.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale. 

Perberesit kryesore:

  • Centella Asiatica
  • Madecassoside
  • Viamine C
  • Acid tranexamic
  • Probiotike
  • Panthenol

 


Shpërndaje