Skin1004 Centella Tea-Trica Relief Ampoule
Skin1004 Centella Tea-Trica Relief Ampoule
Skin1004

Skin1004 Centella Tea-Trica Relief Ampoule

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Nje ampule serum i perqendruar me perberes anti akne dhe anti inflamatore, i pershtatshem per lekurat me akne dhe teksture ne lekure. Redukton skuqjet dhe irritimet qe shoqerojne aknet dhe permireson teksturen e lekures. Permban 55% ekstrakt Centella Asiatica, vaj Tea Tree dhe ekstrakt qetesues ulmus.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale.

Përbërësit kryesorë

  • Centella Asiatica
  • Tea Tree Oil
  • Ekstrakt Ulmus

Shpërndaje