Skin1004 Centella Quick Calming Pad 70 copë
Skin1004 Centella Quick Calming Pad 70 copë
Skin1004

Skin1004 Centella Quick Calming Pad 70 copë

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Cotton pads te lagur paraprakisht ne nje tonik qetesues dhe hidratues per tu vendosur direkt ne lekure.

Përbërësit kryesorëEkstrakti Centella Asiatica: Qetëson dhe rimbush nivelin e hidratimit të lëkurës.


Shpërndaje