Skin1004 Centella Hyalu-Cica Sleeping Pack
Skin1004

Skin1004 Centella Hyalu-Cica Sleeping Pack

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maske nate pa shplarje qe hdraton dhe rivitalizon lekuren gjate nates. Eshte e pasur ne esktrakt dardhe dhe pjepri qe I japin lekures shkelqim si dhe melantoine qe ka veti antioksiduese per lekuren. Eshte e pasur ne acid hialuronik qe ofron hidratim te thelle  si dhe perberes rigjenerues si centella, ceramidet dhe arginina.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esencial. 

Perberesit kryesore:

  • Centella Asiatica
  • Acid Hialuronik
  • Ceramide
  • Melantonine
  • Arginine

 


Shpërndaje