Skin1004 Centella Hyalu-Cica Blue Serum 50ml
Skin1004 Centella Hyalu-Cica Blue Serum 50ml
Skin1004

Skin1004 Centella Hyalu-Cica Blue Serum 50ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

 Serum hidratues qe Lufton dehidratimin e lekures. Ka efekt ndricues dhe njetrajtesues per tonin e lekures. Permban 5 lloje acidi hialuronik qe hidratojne lekuren intensivisht dhe Centella Asiatica qe qeteson lekuren e irrituar.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Përbërësit kryesorë:  

  • Centella Asiatica
  • Niacinamide
  • Adenosine
  • Acid Hialuronik
  • Ceramide

Shpërndaje