Skin Act Fast
NATURANDO

Skin Act Fast

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,070.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Veprim i menjëhershëm mbi imperfeksionet e lëkurës. Ideal për lëkurat me imperfeksione dhe tendencë akneike. Produkte tërësisht natyrale, pa parabene, alergjene, SLS.

  • Reduktimi i sebumit të tepërt: Asebiol, Burdock dhe Squfur.
  • Antimikrobik: Melaleuca, squfuri dhe borziloku.
  • Veprim qetësues në skuqje: Salikuminol.
  • Tonifikues

 


Shpërndaje