Set Bioscalin Signal Revolution
Set Bioscalin Signal Revolution
Bioscalin

Set Bioscalin Signal Revolution

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 7,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ky set përmban: Bioscalin Signal Revolution locion + Shampo Signal Revolution falas.

Bioscalin Signal Revolution locion është një trajtim lokal që dërgon sinjale për rritje flokëve. Ky produkt është ideal për frenimin e rënies së flokëve. Falë prezencës së patentës ekskluzive S-R, Signal Revolution locion kundër rënies së flokëve është në gjendje të stimulojë rritjen e flokëve duke dhënë një sinjal rritjeje tek OR2AT4, receptor që gjendet në folikul. Ky locion kundër rënies është një trajtim lokal inovativ për meshkuj dhe femra në formë locioni, që lufton rrallimin dhe rënien e fortë të shkaktuar nga stresi, dieta jo e rregullt dhe medikamentet. Locioni rivendos densitetin dhe volumin, duke riaktivizuar forcën natyrale dhe bukurinë origjinale, falë kësaj formule origjinale, falë kërkimit të laboratorëve Giuliani.

Falë patentës S-R, Signal Revolution Shampo e Bioscalin është në gjendje të veprojë në fibrën e flokut dhe në skalp. Kjo shampo kundër rënies është ideale në rastet e flokëve të dobët dhe të holluar, duke pastruar  butësisht  lëkurën pa e sulmuar , duke ndihmuar në zbutjen e irritimeve.Shpërndaje