Sapun pastrues dhe ushqyes me Cold Cream
Mustela

Sapun pastrues dhe ushqyes me Cold Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Sapun i butë për fëmijë me Cold Cream dhe dyllë bletësh mund të përdoret çdo ditë për të larë fytyrën dhe trupin e foshnjës dhe fëmijës, madje edhe të porsalindur. Pastron dhe hidraton butësisht lëkurën e tyre dhe kompenson efektin e tharjes.

  • Trupi dhe fytyra pastrohen butësisht falë bazës larëse të butë.
  • Lëkura është e hidratuar dhe e qetë falë kompleksit nutri-mbrojtës Cold Cream + ceramide (lipidet kyçe të lëkurës).
  • Eliminohen efektet tharëse të ujit.

Përbërësit: 98% përbërës me origjinë natyrale.

  • Avocado Perseose: kompleks me origjinë natyrale i patentuar që përforcon barrierën e lëkurës dhe ruan pasurinë e saj qelizore.
  • Ceramidet: mund të ushqejnë thellë lëkurën dhe të ndihmojnë në riparimin dhe forcimin e barrierës natyrore të lëkurës, duke mbrojtur lëkurën nga agresorët e jashtëm.
  • Glicerina: ka aftësinë të tërheq ujë dhe ta lidhë atë me lëkurën. Ndihmon për ta mbajtur lëkurën të hidratuar dhe gjithashtu të mbrojtur nga burimet e acarimit mjedisor.

Shpërndaje