Sanagol MUCO TUSS SYR Junior 150ml
PHYTO GARDA

Sanagol MUCO TUSS SYR Junior 150ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Sanagol Muco Tuss Junior (shurup) rekomandohet për lehtësimin dhe qetësimin e acarimit të traktit të sipërm respirator.

Përbërësit:

  • ERISIMO dallohet për vetitë e tij të shkëlqyera si anti-inflamator dhe relaksues.
  • Propolisi dhe Erismo, Echinacia, Mjalti, Timo
      Shpërndaje