Sambucol Liquid for kids
Sambucol

Sambucol Liquid for kids

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Sambucol Kids Liquid është një  formulim natyror i shijshëm me ekstrakt të bimës së shtogut dhe me vitaminë C ideale për sistemin imunitar. Ndihmoni në mbështetjen e sistemit imunitar të fëmijës suaj me Sambucol Kids Black Elderberry plus Vitaminë C.

 • I përshtatshëm për moshat 1-12 vjeç
 • I lehtë për tu gëlltitur
 • Ekstrakt natyral nga bima e shtogut që përmban flavonoide
 • Nivel i lartë antioksidantësh
 • Nuk përban ngjyrues apo ëmbëlsues
 • Nuk përmban gluten, maja ose nënprodukte të qumështit
 • E përshtatshme për veganë dhe vegjetarianë
 • Sabucol është produkt i mbi 20 vite kërkime shkencore duke e bërë produktin me ekstrakt shtogu më të studiuar në botë.

   


  Shpërndaje