Sambucol Immuno Forte kapsula
Sambucol

Sambucol Immuno Forte kapsula

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ndihmoni forcimin e sistemit tuaj imunitar me Sambucol Immuno Forte Black Elderberry plus Vitaminë C dhe Zink. Ato janë të përsosura për t’u marrë me vete kudo, edhe në udhëtime duke ju ndihmuar të qëndroni të shëndetshëm gjatë gjithë vitit.

 • E përshtatshme mbi 12 vjeç
 • Të lehta për t’u gëlltitur
 • Shtog i zi natyral i pasur me flavonoide
 • Nivele të larta antioksidantësh
 • Nuk përmban ngjyrues artificialë dhe sheqer të shtuar
 • Nuk përmban maja dhe derivate të qumështit
 • I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë

    Këshillohu me stafin tonë për çdo paqartësi apo mënyrë përdorimi. Kontakto Dm (@colis_farmci) ose cel.0699810089 (WhatsApp). 


    Shpërndaje