Sambucol Gummies
Sambucol

Sambucol Gummies

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Sambucol Gummies përmbajnë ekstrakt natyral të shtogut (Black Elderberry) si dhe vitaminë C që ndihmojnë në forcimin e sistemit imunitar. Ideale për ato që kanë vështirësi në përtypje ose preferojnë një karamele të butë xhelatinoze për të konsumuar vitaminat.

  • E përshtatshme për mbi 12 vjeç
  • Karamele të buta xhelatinoze me shije të këndshme
  • E lehtë për tu përtypur
  • Shtog natyral i pasur me flavonoide
  • Nivel i lartë antioksidantësh
  • Nuk përmban ngjyrues artificialë ose ëmbëlsues
  • Nuk përmban gluten, maja ose derivate të qumështit
  • I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë

Këshillohu me stafin tonë për çdo paqartësi apo mënyrë përdorimi. Kontakto Dm (@colis_farmci) ose cel.0699810089 (WhatsApp). 


Shpërndaje