Sambucol For Baby Drops 6M+
Sambucol

Sambucol For Baby Drops 6M+

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Sambucol zgjedhja më e mirë për rritjen e imunitetit të bebes tuaj.

 • Formulim specifik dhe i sigurt, i përshtatshëm për foshnjat dhe fëmijët nga 6 muaj deri në 2-3 vjeç.
 • Forcon sistemin imunitar
 • Vitaminë C 100% natyrale nga “Rosa Canina”
 • Pa ngjyrues, shije ose ëmbëlsues artificial
 • Formulë e thjeshtë – vetëm 5 përbërës
 • Pa ngjyrues, shije dhe ëmbëlsues artificial
 • Pa Maja & Gluten
 • Pa derivate të qumështit   Shpërndaje