Rutacid 500mg
Krka Farma

Rutacid 500mg

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 170.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Tabletat e përtypshme Rutacid përmbajnë hidrotalcit. Zvogëlon aciditetin e lëngut të stomakut dhe kështu eliminon ose zbut problemet që lidhen me sekretimin e tepërt të acidit gastrik.
    Shpërndaje