Ripomill
Apharm Srl

Ripomill

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,330.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ripomili është një integrator alimentar i pasur me Magnez , Tiglio dhe Kamomil të rëndësishëm për mirëmbajtjen e ekuilibrit fiziologjik të gjumit. 

Ingredientët: Ujë i osmolarizuar, fruktozë, mjaltë Akacie, citrate Magneziumi, tampon acid, ekstakt i thatë i Pasiflores 0.5 % i pasur në flavonoide, ekstrakt i thatë i Tigliosë 5 % i pasur në flavonoide, ekstrakt i thatë i Melisës 2% i pasur me acid rosmarinik.


Shpërndaje