Rekonazol
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Rekonazol

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 240.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem antimykotik. Trajtimi lokal i kandidiazës (vulviti, piriazmi versikolor, pezmatimi i lëkurës seborroeike i shkaktuar nga Malassezia) dhe infeksionet dermatofitike (tinea corporis, tinea cruris, tinea manum dhe tinea pedis).

 


Shpërndaje