Regulosio
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Regulosio

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,530.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shtojcë ushqimore e fibrave të tretshme, vitaminave dhe laktulozës. Laktuloza kontribuon në përshpejtimin e tranzitit të zorrëve; Fructooligosaccharides dhe Inulin ndihmojnë në ekuilibrimin e florës bakteriale. Vitamina B6 kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar

         Shpërndaje