Protefix Tableta pastruese për protezat
Protefix

Protefix Tableta pastruese për protezat

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Tabletat Protefix Active Cleanser pastrojnë dhe heqin aromat nga protezat në vetëm 15 minuta për një freski që zgjat gjithë ditën. Me anë të oksigjenit aktiv Protefix pastron fuqishëm pa dëmtuar protezat.

  • Pastron me anë të oksigjenit aktiv
  • Largon dhe copëzat më rezistente
  • Paketime individuale të tabletave

E përshtatshme dhe për protezat me materiale të ndryshme. I përshtatshëm dhe për protezat e përkohshme të fëmijëve.


Shpërndaje