PROKTIS-M Resctal Cream
Farma-Derma

PROKTIS-M Resctal Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem për hemorraide. Indikacionet:

• Trajtim shoqërues në proceset rigjenerative të kanalit analo-rektal pas kirurgjisë proktologjike.
• Hemorroide të brendshme dhe të jashtme.
• Proktiket, kriptitet, ragadet anale, fisurat, fistulat perianale
Shpërndaje