Pregnacare Stretch Mark Lotion 200ml
VITABIOTICS

Pregnacare Stretch Mark Lotion 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
 • Locion hidratues me përmbajtje të kokosit, gjalpit shea, plus ekstrakte bimore
 • Ushqen dhe hidraton butësisht lëkurën me strija
 • Ndihmon në reduktimin e strijave në nivel qelizor

Përmbajtja:

 • Fara të gjalpit të kokosit
 • Gjalp Shea
 • Aloe Vera
 • Vaj Avokado
 • Ekstrakt të kalendules
 • Vaj të lavanderës
 • Vitaminë E
 • Acid pantotenik
 • Alantoine
 • Oksid zinku
 • Niacinamid

              Shpërndaje