Pregnacare liquid 200ml
VITABIOTICS

Pregnacare liquid 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Pregnacare liquid 200ml i jep dietës suaj mbështetje shtesë nga ngjizja deri në lindje dhe më gjerë, ideale për ata që kanë vështirësi në gëlltitjen e tabletave.
 • 18 lëndë ushqyese përfshirë 400 μg Acid Folik të rekomanduar dhe 10 μg Vitaminë D
 • Acidi folik kontribuon në rritjen e indeve të nënës
 • Nivelet e ekuilibruara të hekurit që janë të buta në stomakun tuaj 
 • I përshtatshëm për vegjetarianët
 • Pa ngjyrues artificiale, laktozë, kripë, maja dhe gelati
 • Pa gluten 

                   Shpërndaje