Plasmon Mela 208gr *2
Plasmon

Plasmon Mela 208gr *2

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 330.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Kavanoz me fruta për fëmijë me Mollë: 100% Natyral nga Plasmon dhe Prodhuar në Itali.

  • 0% kripë e shtuar
  • 0% niseshte të shtuara
  • pa ngjyra dhe konservantë
  • përbërës 100% natyralë

Shpërndaje