Plasmon Makarona PENNETE 10M+
Plasmon

Plasmon Makarona PENNETE 10M+

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 230.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Plasmon's Baby Pasta Pennette është e lehtë për tu përtypur dhe ideale për vaktet e fëmijës. Forma e tij është një version më i vogël i makaronave të rritura.

  • Të pasura me kalcium dhe vitamina B.
  • Përgatiten për 5 minuta.

Shpërndaje