Plasmon Makarona ASTRINE 6M+
Plasmon

Plasmon Makarona ASTRINE 6M+

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 230.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Makarona të lehta për tu gëlltitur dhe ideale për futjen e foshnjes suaj në botën e përtypjes falë madhësisë së tyre.

  • Të pasura me kalcium, hekur dhe vitamina B.
  • Ideale për tu kombinuar me djathë, perime, mishra sipas dëshirës.
  • Përgatiten për 4 minuta.

Shpërndaje