Plasmon GRANULATO Pa Gluten  2*374gr
Plasmon

Plasmon GRANULATO Pa Gluten 2*374gr

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Biskota të grimcuar pa gluten menjë përpunimi të veçantë që e bën atë të tretshëm në mënyrë të përsosur. Receta është pa gluten dhe vezë, por e pasur me lëndë ushqyese të çmuara.

  • Me miell orizi 100%
  • Pa gjalp ose vezë
  • Shkrihet deri në kokrrën e fundit
  • Me Kalcium, Hekur dhe Vitamina

Shpërndaje