Plasmon Biskotë Biberoni 4M+ 600gr
Plasmon

Plasmon Biskotë Biberoni 4M+ 600gr

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 770.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Biskotat e biberonit Plasmon janë ideale për fillimin e ndarjes së foshnjes nga gjiri, falë përbërjes së pasur me lëndë ushqyese dhe pa vezë.

Janë të pasura me kalcium që ndihmon në zhvillimin e kockave dhe dhëmbëve, hekur për zhvillimin normal konjtiv dhe vitamina për ta shoqeruar gjatë rritjes.

Biskotat përgatiten me miell gruri të bute, miell orizi, pa gjalpë, pa veze, pa ngjyrues dhe pa konservantë.


Shpërndaje