Plasmon BEBIRISO 4M+ 300gr
Plasmon

Plasmon BEBIRISO 4M+ 300gr

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 280.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Bebiriso Plasmon është ideal për të prezantuar fëmijën tuaj në botën e përtypjes, falë madhësisë së tij të vogël.

  • E lehtë për t’u gëlltitur – shumë e vogël dhe e butë në gojë.
  • Shije e lehtë dhe delikate – vetëm me oriz të përshtatshëm për të.
  • Ushqyes… sigurisht!
  • Me Kalcium dhe Vitamina B.
  • Gati për 6 minuta.

Shpërndaje