Pingo Pelena Midi
Pingo

Pingo Pelena Midi

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,400.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pelenat Pingo janë formuluar posaçërisht për lëkurën delikate dhe prirjet atopike, duke i bërë ato të sigurta në përdorim  për të vegjlit tuaj. Përbërja e tyre i bën ato shumë absorbuese duke përthithur shpejt dhe duke bllokuar gjithashtu dhe lagështinë deri në 12 orë gjë e cila e ndihmon fëmijën tuaj të qëndrojë i thatë gjatë ditës ose natës. Përshtaten sipas masës, lejojnë fleksibilitet maksimal dhe liri në lëvizje. Të buta, të holla dhe shumë përthithëse duke i dhuruar ndjesi komforti foshnjës tuaj.

  • Të testuara dermatologjikisht
  • Pelena ekologjike
  • Pa aromë
  • Pa klorinë
  • Pa ftalate
  • Pa karbon
  • Pa PVC

Masa Midi (3) e përshtatshme për 4-9kg.


Shpërndaje