PIC Classic Stethomed
PIC Classic Stethomed
PIC

PIC Classic Stethomed

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,950.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ky kit nga Pic është i përbërë nga një matës i presionit të gjakut dhe një stetoskop. Ofron një pako të plotë për monitorimin e presionit të gjakut, duke bashkuar matësin klasik manual të presionit të gjakut dhe stetoskopit praktik për matjen e rrahjeve të zemrës. Stetoskopi i linjës Pic Solution me një ndjeshmëri të lartë.


Shpërndaje