Physiodose Aspirator
Gilbert

Physiodose Aspirator

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 720.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Fëmijët marrin frymë vetëm nga hunda që nga ditët e para të jetës së tyre. Kjo është arsyeja pse bllokimi i hundës çon në probleme të frymëmarrjes, gjë që çon në prishjen e gjumit të fëmijës dhe procesin e ushqimit.

Aspiratori i hundës "Physiodose" ka për qëllim pastrimin dhe largimin e lëngjeve nga hunda e foshnjave dhe fëmijëve. Pastron shpejt hundën e tyre pa dhimbje dhe parehati.
Rekomandohet të përdoret së bashku me pika fiziologjike "Physiodose", si një krem hidratues për hundën e bllokuar dhe të thatë.Shpërndaje