Physiodose 0.9% 5ml x 18
Gilbert

Physiodose 0.9% 5ml x 18

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 380.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Gilbert Physiodose është një solucion fiziologjik steril jo injektues, pa konservantë. I sigurt, higjenik dhe i lehtë për t’u përdorur. Rekomandohet për foshnje, fëmijë dhe të rritur.
Shpërndaje