Perfectil plus Hair 60 kapsula
VITABIOTICS

Perfectil plus Hair 60 kapsula

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,900.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Perfectil Plus Hair është dizenjuar për personat që duan të mbajnë të shëndetshme flokët, por njëkohësisht të kujdesen dhe për lëkurën dhe thonjtë. Perfectil Plus Hair është një formulë e specializuar e zhvilluar për të dhënë më shumë suport për flokët tuaj dhe është dizenjuar për plotësuar rutinën ditore të bukurisë.

Perfectil Plus Hair është formuluar për të ushqyer nga brenda me mikronutrientë përshirë:

 • Unique Colourel Blend, me bakër që kontribuon në ngjyrimin  normal të flokut
 • Biotin, selenium dhe zink që ndihmojnë të gjitha në mirëmbajtjen dhe forcimin e flokut
 • Gjithashtu përfshin aminoacide, Kolagjen Marin, Inositol dhe ekstrakt rrushi

Me një total prej 28 mikronutrientë, Perfectil Plus Hair ndihmon të gjitha hapësirat e bukurisë, lëkurën, thonjtë dhe suport ekstra për flokët përfshirë:

 • Selenium që ndihmon në mirëmbajtjen dhe forcimin e thonjve
 • Riboflavin (vitamin B2), niacin (vitamin B3) plus mineralet zink dhe jod që ndihmojnë në mirëmbajtjen e lëkurës.
 • Vitamina C ndihmon në formimin e kolagjenit
        Shpërndaje