P-02 Portable High-Frequency
ColisPharmacy&DermoLab

P-02 Portable High-Frequency

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 0.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pajisja përdoret në trajtimin e lëkurës akneike dhe seborreike.
Pajisja krijon një tension të lartë, i cili krijohet duke transformuar një rrymë alternative.
Shkarkimi elektrik që rezulton irriton mbaresat nervore.
Kjo rezulton në zgjerimin e kapilarëve, qarkullimi i gjakut përmirësohet dhe ozoni i krijuar ka efekte dezinfektuese.

Për cmimin na kontaktoni duke klikuar ikonën e WhatsApp, në nr.0699810089 ose në DM @colis_farmaci.Shpërndaje