Osteocare Chewable 30Tab
VITABIOTICS

Osteocare Chewable 30Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Si shtesë ushqimore që është më e lehtë për t’u gëlltitur, Osteocare Chewable ju jep Kalcium dhe faktorë të tjerë si Vitamina D në tableta të përtypshme me shije shumë të mirë portokalli dhe mente. 

 • Bazuar në formulën origjinale të Kalciumit, Magnezit, Vitaminës D dhe Zinkut
 • Kalcium, magnez, vitaminë D dhe zink që kontribuojnë në mirëmbajtjen e kockave normale
 • Me Vitaminën D3, forma e preferuar e Vitaminës D
          Shpërndaje