Organic Shop Camellia & 5 Oils Body Cream
ColisPharmacy&DermoLab

Organic Shop Camellia & 5 Oils Body Cream

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 510.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Organic Shop Camellia & 5 Oils Body Cream është krijuar me Vaj të lules Kamelia dhe 5 vajra të tjerë si: Vaj Rrushi Organik, Vaj Kajsie, Vaj Makadamia, Vaj Trëndafili, Gjalp Shea.

Kombinimi i këtyre përbërësve rigjallëron lëkurën duke e hidratuar dhe ushqyer atë me mikroelementët e nevojshëm.


Shpërndaje