Odontovax Shplarës goje me Chlorhexidine 0,12%
Odontovax

Odontovax Shplarës goje me Chlorhexidine 0,12%

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 620.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Odontovax Chlorhexidine është ideal si një trajtim efektiv dhe për një kohë të gjatë kundër pllakave. Përberësit me efekt të trefishtë gjithashtu ndihmojnë në parandalimin e sëmundjes së mishrave. Shërben për një higjenë të mirë të gojës, antibakteriale dhe kundër pllakave.

Shpërndaje