Ocuvite Complete
Bauch+Lomb

Ocuvite Complete

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

 

    Ocuvite Complete  përmban tre grupe të rëndësishme ushqyesish: antioksidantë dhe zink, acide yndyrore omega-3 dhe karotenoide (luteina dhe zeaksantina).

    • Zinku kontribuon në mirëmbajtjen e shikimit normal.
    • Seleni dhe zinku dhe vitamina C kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
    • DHA kontribuon në ruajtjen e shikimit normal. 
    Shpërndaje