Nuxe Tanning Oil High Protection for Face and Body SPF 30
NUXE

Nuxe Tanning Oil High Protection for Face and Body SPF 30

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Vaj i thatë që nuk lë efekt të yndyrshëm mbi Iëkurë. 
  • Ushqen falë Macadamias, lulediellit dhe gjalpit Karité, duke i falur lëkurës butësi pas aplikimit.
  • Ofron mbrojtje nga rrezet UVA-UVB dhe sublimon ngjyrën e bronxtë.
  • Pa alkool, pa vajra minerale.
  • Jo-komedogjenik.
  • Rezistent ndaj ujit. 
  • Të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato të çeltat.

 Përbërësit:  COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, DIBUTYL ADIPATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, DIETHYLHEXYL SUCCINATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, METHYLHEPTYL ISOSTEARATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, PHENYL TRIMETHICONE, DEXTRIN MYRISTATE, PARFUM/FRAGRANCE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, EICHHORNIA CRASSIPES EXTRACT, ETHYL FERULATE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, FAGRAEA BERTEROANA FLOWER EXTRACT, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT EXTRACT, CITRIC ACID, BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN 


Shpërndaje