Nutriben Natal 1 0M+ 400gr
Nutriben

Nutriben Natal 1 0M+ 400gr

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,450.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Nga dita e parë deri në 6 muaj.

Përberja: qumësht i skremuar, shurup qumështi i demineralizuar, vajra vegjetale, laktozë, probiotikë, vaj peshku, koncentrat proteinash serike, minerale, vitamina, aminoacide, fibra ushqimore, lecitinë soje, taurinë, nukleotide, acid citrik.

Përgatitja:
Sterilizohen biberonët dhe enët e tjera paraprakisht. Vlohet uji dhe ftohet uji deri në 45°C. Lahen duart para përgatitjes së qumështit. Qumështi i mbetur i pakonsumuar në biberon të mos ruhet për përdorim të mëvonshëm. Të mos përdoret pas datës së skadencës së treguar në fund të kutisë.


Shpërndaje