NUK Termometër uji
NUK Termometër uji
Nuk

NUK Termometër uji

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Termometri i banjës NUK siguron argëtim të sigurt gjatë kohës së banjës. Ky termometer uji është i mbushur me një lëng matës natyral plotësisht i padëmshëm që bazohet në vajin e kanolës. Pasi të keni parë nëse uji është në temperatura e duhur për foshnjën tuaj tek treguesi i temperatues i cili është shumë i lehtë për t’u lexuar, koha e banjës mund të fillojë.

  • Mënyrë e sigurt për të matur temperaturën e ujit
  • I papërshkueshëm nga uji dhe ruan formën e tij
  • Prodhuar ne Gjermani
  • Në dispozicion në ngjyra të ndryshme



Shpërndaje