NUK Shishe Qelqi My Love Lateks 240ml
Nuk

NUK Shishe Qelqi My Love Lateks 240ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 900.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Koka ushqyese ortodontike anti-colic (kunder kolikave)
  • Materiali lateks
  • Pa parfume dhe substanca të dëmshme
  • Për mosha 0-6 muaj
  • 240ml

Shpërndaje