NUK Shishe Qelqi First Choice Silikon 240ml
NUK Shishe Qelqi First Choice Silikon 240ml
Nuk

NUK Shishe Qelqi First Choice Silikon 240ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Forma natyrale dhe ortodontike: Bazohet në thithkën e nënës kur fëmija ushqehet me gji.
  • Parandalon dhimbjet e barkut: Sistemi i përmirësuar (ANTI-COLIC AIR SYSTEM) lejon rrjedhjen natyrale të ushqimit, kështu që fëmija juaj pi i qetë dhe i relaksuar, pa gëlltitur ajrin.
  • Materiali silikon
  • Pa parfume dhe substanca të dëmshme
  • Për mosha 0-6 muaj
  • 240ml
  • E disponueshme në 3 ngjyra

Shpërndaje