NUK Shishe Plastike Lateks F/C me Kontrollues Temperature (0-6 MUAJ) 150ml
Nuk

NUK Shishe Plastike Lateks F/C me Kontrollues Temperature (0-6 MUAJ) 150ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 850.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Shishet e fëmijëve NUK First Choice+ tani kanë një tregues të integruar të Kontrollit të Temperaturës në shishe që ndryshon ngjyrën nga blu në të bardhë kur përmbajtja e shishes është shumë e nxehtë (mbi temperaturën optimale të ushqimit prej 37 gradë), kështu që mund të jeni i sigurt qumështi i fëmijës suaj është gjithmonë në një temperaturë të rehatshme të pirjes. Kjo shishe është zgjedhja ideale për ushqyerjen e kombinuar.
  • Forma natyrale dhe ortodontike: Bazohet në thithkën e nënës kur fëmija ushqehet me gji.
  • Parandalon dhimbjet e barkut: Sistemi i përmirësuar (ANTI-COLIC AIR SYSTEM) lejon rrjedhjen natyrale të ushqimit, kështu që fëmija juaj pi i qetë dhe i relaksuar, pa gëlltitur ajrin.
  • Materiali lateks
  • Pa parfume dhe substanca të dëmshme
  • Për mosha 0-6 muaj
  • 150ml

Shpërndaje