NUK Shishe Plastike First Choice Silikon 150ml
Nuk

NUK Shishe Plastike First Choice Silikon 150ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 750.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Koka ushqyese ortodontike
  • Materiali silikoni
  • Pa parfume dhe substanca të dëmshme
  • Për mosha 0-6 muaj
  • 150ml

Shpërndaje