NUK Set lugësh plastike 6M+
Nuk

NUK Set lugësh plastike 6M+

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Madhësi e vogël, e krijuar posaçërisht për gojën e fëmijëve
  • Mbërthime me strukturë jo të rrëshqitshme të dizajnuara në mënyrë ergonomike për të siguruar një kapje të fortë dhe për të zhvilluar sensin e prekjes
  • Bërë nga plastike me cilësi të lartë, e përshtatshme për pjatalarëse
  • Për fëmijë nga 6 muaj e sipër
  • E disponueshme në 3 ngjyra

Shpërndaje