NUK Mbajtëse Ushqimi
NUK Mbajtëse Ushqimi
Nuk

NUK Mbajtëse Ushqimi

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Paketimi me 6 tasa me kapak për ruajtjen e ushqimit

  • Për ruajtjen e lehtë dhe ngrirjen

  • Material plastik cilësor pa përmbajtje BPA


    Shpërndaje