NUK Kuti Biberonash
NUK Kuti Biberonash
Nuk

NUK Kuti Biberonash

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
  • Për ruajtje higjienike
  • I mban biberonat të pastra dhe të sigurta
  • E disponueshme në tre ngjyra - jeshile, e verdhë dhe vjollcë
  • Paketimi përmban 1 kuti
  • I sigurt për larjen me lavastovilje
  • Pa BPA    Shpërndaje